- LVI
-
- Lämmitys
- Lämpöpumput
- Lämminvesivaraajat
- Ilmanvaihto
- Käyttö- ja lämmitysvesi
- Pumput
- Kaivot
- Putket
- Vuotovahdit
- Venttiilit
- Putkieristeet
- > Sulanapitokaapelit
- Hanavarusteet ja -liittimet
- Säätölaitteet, mittarit
- Vesipostit, letkut, letkuliittimet
- Jätevesijärjestelmät
- Viemäröinti, jätevesi
- Salaojat
- LVI-suunnittelu

Sulanapitokaapeli 22 m ETL FrostGurad
Klikkaa tähtiä päästäksesi arvosteluihin-
Toimitusaika:n. 2-5 arkipäivää.
-
Toimitustapa:Kotiintoimitus. Toimitetaan asiakkaan antamaan toimitusosoitteeseen ja asiakkaaseen otetaan yhteyttä ennen toimitusta.
- Rahti: Ilmainen toimitus!
Itsesäätyvä pistotulpallinen vesiputken sulanapitokaapeli.
Asennus putken sisä- tai ulkopuolelle. Liitosjohdon pituus 2 m (pistotulppaliitäntä). Pakkaukseen ei kuulu paineläpivientiä vaan se on tilattava erikseen.
Asennus putken sisä- tai ulkopuolelle. Liitosjohdon pituus 2 m (pistotulppaliitäntä). Pakkaukseen ei kuulu paineläpivientiä vaan se on tilattava erikseen.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Raychem
- Tuotesarja: FrostGuard
- Tuotenumero: S-8169322
- Leveys: 22.0 metriä
- Asiakkaiden kysymyksiä ja kommentteja:
- 24.10.2012 Kaapelit, joissa on valmiina sähköpistoke schuko ja pituus esim 22 metriä. Onko pituus kokonaispituus vai lämpiävän vastuksen pituus?
- 24.10.2012 22 metriä on lämpiävän vastuksen pituus, ja sen päälle tulee 2 m liitosjohto. Eli kaapelin kokonaispituus on 24 m. Asiakaspalvelu