- Kylpyhuone
-
- Hanat ja suihkut
- Suihkukalusteet
- Kylpyhuonekalusteet
- Allaskaapit
- Allaskaapit pesualtaalla
- Allaskaapit malja-altaalla
- > Allaskaapit tasoaltaalla
- Allaskaapit tasoon upotettavalla altaalla
- Allaskaapit kaksoispesualtaalla
- Allaskaapit valumarmorialtaalla
- Allaskaapin rungot
- Allaskaapin pöytätasot
- Allaskaapit pistorasialla
- Allaskaapit syvyys max. 30 cm
- Allaskaapit lev. alle 50 cm
- Allaskaapit lev. 50-59 cm
- Allaskaapit lev. 60-69 cm
- Allaskaapit lev. 70-79 cm
- Allaskaapit lev. 80-89 cm
- Allaskaapit lev. 90-99 cm
- Allaskaapit lev. 100-109 cm
- Allaskaapit lev. 110-119 cm
- Allaskaapit lev. 120-129 cm
- Allaskaapit lev. yli 130 cm
- Allaskaapit valinnaisella leveysmitalla
- Peilikaapit
- Kylpyhuoneen peilit
- Pyöreät peilit
- Kylpyhuoneen kaapit
- Kylpyhuoneryhmät
- Kodinhoitohuoneen kalusteet
- Bathlife kylpyhuonekalusteet
- Ido kylpyhuonekalusteet
- Svedbergs kylpyhuonekalusteet
- Temal kylpyhuonekalusteet
- Hafa kylpyhuonekalusteet
- Noro kylpyhuonekalusteet
- Finnmirror kylpyhuonekalusteet
- Tammiholma kylpyhuonekalusteet
- Villeroy & Boch kylpyhuonekalusteet
- Westerbergs kylpyhuonekalusteet
- Otsoson kylpyhuonekalusteet
- Polaria kylpyhuonekalusteet
- Gustavsberg kylpyhuonekalusteet
- Nice Touch by Timburg kylpyhuonekalusteet
- Aqualine kylpyhuonekalusteet
- AquaRodos kylpyhuonekalusteet
- Interia kylpyhuonekalusteet
- Harma kylpyhuonekalusteet
- Juventa kylpyhuonekalusteet
- Kylpyammeet
- Poreammeet
- WC-istuimet
- Pyyhekuivaimet
- Pesualtaat
- Kylpyhuonetarvikkeet

Allaskaappi Bathlife Glädje 1000 valkoinen 1000x500x460 mm
Ilmainen toimitus! Klikkaa tähtiä päästäksesi arvosteluihin-
Toimitusaika:
-
Kotiinkuljetus. Lähetys toimitetaan perille asiakkaan antamaan toimitusosoitteeseen. Kuljetusliike soittaa asiakkaalle, jolloin sovitaan sopiva toimitusaika, tai vaihtoehtoisesti paikka minne lähetyksen voi turvallisesti jättää.
- Rahti: Ilmainen toimitus!
Tuotesarjansa suurin kaksilaatikkoinen allaskaappi Bathlife Glädje 1000 on yksinkertaisen tyylikäs valkoinen pesuallastaso vetolaatikostolla. Tilava Glädje 1000 sopii hyvin suurempaankin kylpyhuoneeseen. Sulavalinjaisen Glädjen valkoinen pinta sopii hienostuneen kylpyhuonesisustuksen ystävälle. Allaskaapin laatikostoissa on sisäänrakennettuna valaistusjärjestelmä ja sähköpistoke, jotka tuovat kylpyhuonearkeen ripauksen luksusta. Kestävä kokonaisuus sisältää pesuallastason, jossa on kaunis posliininen pesuallas ja kaksi linjakasta vetolaatikkoa.
Korkealuokkainen pesuallas on valmistettu klassisesta valkoisesta posliinista. Klassisen tyylikkäitä vetolaatikoita kokonaisuudessa on kaksi. Pehmeästi aukeava ja sulkeutuva laatikostotaso on valmistettu kestävästä puolikovasta kuitulevystä, joten se kestää aikaa ja käyttöä. Laatikoissa on avaamista helpottava syvennys, jonka sisäpuolella on kalteva reuna. Laatikostoon mahtuu kaikki tarvittava, eikä hiustenkuivaajallekaan tarvitse etsiä pistorasiaa laatikostoa kauempaa. Kauniin valkoinen allaskaappikokonaisuus toimitetaan valmiiksi koottuna.
Korkealuokkainen pesuallas on valmistettu klassisesta valkoisesta posliinista. Klassisen tyylikkäitä vetolaatikoita kokonaisuudessa on kaksi. Pehmeästi aukeava ja sulkeutuva laatikostotaso on valmistettu kestävästä puolikovasta kuitulevystä, joten se kestää aikaa ja käyttöä. Laatikoissa on avaamista helpottava syvennys, jonka sisäpuolella on kalteva reuna. Laatikostoon mahtuu kaikki tarvittava, eikä hiustenkuivaajallekaan tarvitse etsiä pistorasiaa laatikostoa kauempaa. Kauniin valkoinen allaskaappikokonaisuus toimitetaan valmiiksi koottuna.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Bathlife
- Tuotesarja: Glädje
- Tuotenumero: BL-728127
- Korkeus: 500 mm
- Syvyys: 460 mm
- Leveys: 1000 mm
- Väri: Valkoinen
- Pesualtaiden määrä: 1 kpl
- Pesualtaan materiaali: Posliini
- Pesualtaan väri: Valkoinen
- Pinta: Puolikiiltävä
- Valaistus: Kyllä
- Kansi: Ei
- Kädensija: Ei
- Hana: Ei
- Pistorasia: Kyllä
- Reikä hanalle: Kyllä
- Laatikosto: Kyllä
- Takuu: 2 vuotta
- Tuote on saanut keskimäärin 3.7 tähteä. Arvosteluja: 3.
- Asiakkaiden kysymyksiä ja kommentteja:
- 01.09.2019 Valkeaa kiiltoa. Siisti maalipinta ja sopivan muotoinen allas. Raskaan laatikoston paketointi ei ole ihan onnistunut koska vasta toinen paketti saapui (lähes) ehjänä perille. Altaan pohjaventtiili näppärä mutta siitä lähtevä metalliputki niin ohutta ettei siihen uskalla mitään liittää. Laatikoston pohjassa on ledinauha seinän puolella, juuri siitä kohtaa saatava poistoputki läpi jos on lattiaviemäröinti. Juupiksen Jukka
- 03.04.2019 Tyylikäs. Tyylikäs kokonaisuus hyvällä hinnalla. Töpseli sisällä ja led valaistus alla. Kalle
- 23.03.2019 Laadukas kaluste. Vastinetta rahalle! Jämäkkä hyvin suunniteltu / tehty kokonaisuus. Kruunaa kylpyhuoneen! Mawi