Kampanja sulkeutuu pian – 2 päivää jäljellä!
Tarjous voimassa 29.12.2025 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
30 päivän alin hinta: 100.10 €
-
Toimitusaika:
-
Kotiinkuljetus. Lähetys toimitetaan perille asiakkaan antamaan toimitusosoitteeseen. Kuljetusliike soittaa asiakkaalle, jolloin sovitaan sopiva toimitusaika, tai vaihtoehtoisesti paikka minne lähetyksen voi turvallisesti jättää.
- Rahti: Ilmainen toimitus!
Tämä markiisikangas on täydellinen valinta suojaamaan sinua, tarjoten viileän ja miellyttävän varjon terassille tai puutarhaan. Se voidaan asentaa jo valmiiksi asennettuun markiisirunkoon. Se sopii ihanteellisesti telineisiin, joiden mitat ovat 3 x 2,5 m. Markiisikangas on viehättävän värinsä ansiosta täydellinen lisä puutarhaasi. Se on valmistettu UV-kestävästä sekä haalistumattomasta polyesterista, joten se on erittäin kestävä ja tarjoaa vuosien käyttöiän. Huomio: Tässä markiisissa on 1 pääkangas ja 1 helma. Toimitukseen ei sisälly runkoa. Tämä on laadukas korvaava kangas heille, joilla on jo olemassa runko markiisille.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: FinePRICE
- Tuotenumero: FPR-145722
- Leveys: 2500 mm
- Pituus: 3000 mm
- Materiaali: Polyesteri
- Värit: Oranssi, Ruskea
- Valmistajan tuotekoodi: 145722
- GTIN-koodi: 8719883736808
- Tuotteen paino (kg): 27,6
- Värin tarkenne: oranssi ja ruskea (raidallinen)
- Materiaalin tarkenne: PU-pinnoitettu polyesteri
- Todellinen markiisikankaan koko: 280 x 245 cm (P x L)
- Soveltuva markiisitelineen koko: 3 x 2,5 m (P x L)
- UV-kestävä, säänkestävä
- Vettähylkivä
- Likaa ja pölyä hylkivä
- Runko ei sisälly toimitukseen
- Toimitus sisältää:
- 1 x päämarkiisi kangas
- 1 x helma
- VAROITUS: Lelua saa käyttää vain aikuisen valvonnassa vedessä, jossa lapsi ylettyy pohjaan.
- Rahtipaino (kg): 27,60
| Valittu koko | Todellinen markiisikankaan koko | Soveltuva markiisitelineen koko |
|---|---|---|
| 300x250cm | 280 x 245 cm | 3 x 2,5 m |
| 350x250cm | 330 x 245 cm | 3,5 x 2,5 m |
| 400x300cm | 380 x 295 cm | 4 x 3 m |
| 400x350cm | 380 x 345 cm | 4 x 3,5 m |
| 450x300cm | 430 x 295 cm | 4,5 x 3 m |
| 450x350cm | 430 x 345 cm | 4,5 x 3,5 m |
| 500x300cm | 480 x 295 cm | 5 x 3 m |
| 500x350cm | 480 x 345 cm | 5 x 3,5 m |
| 600x300cm | 580 x 295 cm | 6 x 3 m |
| 600x350cm | 580 x 345 cm | 6 x 3,5 m |
Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuoteryhmistä:
-
SuosittelenMarkiisikangas vaihto-osaTuote oli kuten pitikin, ja toimitus tuli sovitusti. Myös edullinen hinta oli hyvääOliko arvostelu hyödyllinen?
-
SuosittelenHyvä ja edullinen markiisikangasMitat ilmoitettu selkeästi, nopea toimitus ja helppo asentaa👍👍Hyvä ostos👏👏olen tyytyväinen👌Oliko arvostelu hyödyllinen?
-
SuosittelenMarkiisiHyvin toimi tilaus. Tuote oli mitä tilasin. Ja toimitus tuli ajallaan.Oliko arvostelu hyödyllinen?
-
SuosittelenLaadukas kangasLaadukkaan oloinen kangas. Helppo asentaa olemassa olevaan kehikkoon.Oliko arvostelu hyödyllinen?
-
SuosittelenHinta-laatusuhde kohdallaanHintaansa nähden oikein hyvä. Leveys ei pitänyt paikkaansa. Oli kapeampi kuin ilmoituksessa. Toki se oli meille vain eduksi.Oliko arvostelu hyödyllinen?
-
SuosittelenToimiva tuoteTuote laadukas ja helppo vaihtaa paikalleen, toimitus vain kesti kun tuli ilmeisesti Tanskasta.Oliko arvostelu hyödyllinen?
-
Kelpo ostosHyvä laatuinen kangas, nähtäväksi jää miten väri säilyyOliko arvostelu hyödyllinen?
-
Suosittelensuosittelensopii hyvin ja oli helppo asentaa vanhan runkon päälleOliko arvostelu hyödyllinen?
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
-
Markiisin varakankaan mitaksi on ilmoitettu 400x350cm. Kumpi on leveys ja kumpi pituus?1vastaus
-
■Pituus on 400 cm ja leveys 350 cm. Huomioithan, että näissä mitoissa kankaan todellinen koko on 380 cm (pituus) x 345 cm (leveys).Oliko vastaus hyödyllinen?
-
-
Teettekö markiisikankaita mittatilauksena? Minun koot:270x375 ja 270x3261vastaus
-
■Hei! Mittatilausmarkiiseja taitaa löytyä valikoimistamme nyt kirjoitushetkellä ainostaan Pislalta: https://www.taloon.com/markiisi-pisla Jos tarvitsette apua sopivan tuotteen räätälöinnissä, niin myyjämme auttavat mielellään: https://www.taloon.com/myyntipalveluOliko vastaus hyödyllinen?
-
-
Moi, Onko tuote sovetuva ns muiden merkkisten markiisirunkojen kanssa? ja löytyykö tuotteesta jo valmiiksi kiinnitykseen soveltuvat ompeleet vai pelkkä suora kangas?2vastausta
-
■Markiisikankaan reunassa on ommel ja sen sillä ”puikko”, joka työnnetään uraanOliko vastaus hyödyllinen?
-
■Hei, emme valitettavasti osaa sanoa onko tuote yhteensopiva muiden valmistajien markiisirunkojen kanssa.Oliko vastaus hyödyllinen?
-