Erämaksulaskuri
-
Toimitusaika:n. 4-7 arkipäivää
-
Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla.
- Rahti: 9.99 € Useamman tuotteen yhteisrahdin saat selville lisäämällä haluamasi tuotteet ostoskoriin.
Sähkökäyttöinen ruohonleikkuri 1800W teholla ja 40 cm leikkuuleveydellä. BIO-leikkaava ilman kerääjää ajettaessa. Ruohonleikkurissa EasyEdge toiminto joka leikkaa aivan reunaan asti.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Ryobi
- Tuotenumero: RYO5133002347
- Teho: 1800 W
- Jännite: 230V
- Valmistajan tuotekoodi: 5133002347
- GTIN-koodi: 4892210822604
- Takuuaika: 2 vuotta
- Käyttövoima: Verkkovirta
- Ruohonleikkurin tyyppi: Työnnettävä
- Leikkuumenetelmä: Keräävä, Silppuava
- Leikkuukorkeuden säätö: 5-portainen
- Ruohonleikkurissa EasyEdge toiminto joka leikkaa aivan reunaan asti
- Vertebrae- ergonominen aisamuotoilu jossa sekä pysty- että vaakatasossa kahvat käsille
- Taittuva työntöaisa sekä kasaan menevä kerääjä - kompakti ja helppo varastoida
- Leikkuukorkeuden säädön malli: Keskitetty
- Kerääjän tilavuus (l): 50
- Leikkuuleveys (cm): 40
- Pakkauksen leveys (mm): 500,00
- Pakkauksen korkeus (mm): 520,00
- Pakkauksen syvyys (mm): 770,00
- Rahtipaino (kg): 14,90
Hanki Ryobi akku- ja sähkötyökaluille sekä akuille pidennetty kolmen vuoden takuu!
Voit pidentää takuuajan kolmeen vuoteen rekisteröimällä tuotteesi Ryobin verkkosivuilla 30 vuorokauden sisällä ostohetkestä.Tutustu merkkiin myymälässä
TammistoSaattaisit olla kiinnostunut myös näistä tuoteryhmistä:
Myydyimmät tuotteet
-
paras ruohonleikkuri talossammeMeillä vähän alle 2000m2 piha ja meillä ollut 20 v kuluessa monenlaista sähkö- ja akkuleikkureita. Tämä tähänastisista paras. Ja lisäksi puolet edullisempi kuin aiemmat. Viikossa tuli tilattuamme. Ainoa vika, että liian kevyt, kun ruohoa kerää. Ilmeisesti samaa runkoa ja mallia käytetään malliin, jossa akku mukana lisäpainona. Mutta käyttömukavuudeltaan ja tehokkuudeltaan omaa luokkaa. Kerääminen lopetttu, koska silppuaa todella tehokkaasti. Jatkossa, jos tarvii jostain talon läheltä kerätä, niin kiinnittänen hihnoilla jonkin lisäpainon runkoon, ettei joudu kannattelemaan keräämiskopan täyttyessä. Sähköleikkureita käyttäville suosittelen, kouluarvosanaksi tuotteelle 9½.Oliko arvostelu hyödyllinen?
-
On mukavampi käyttää kuin bosch joka minulla oli ennenOliko arvostelu hyödyllinen?
Näitä arvosteluja hallitsee Bazaarvoice, ja ne vastaavat Bazaarvoicen Authenticity Policy -aitouskäytäntöä, jota tukevat petostentorjuntatekniikka ja ihmisten tekemät analyysit.
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
-
Toimiiko tämä myös akulla? Hybridi?1vastaus
-
Ei toimi akulla, vain sähkölläOliko vastaus hyödyllinen?
-