Joulun suurenmoiset hinnat nyt käynnissä! Tarjoukset voimassa enää: | Tilaa 15.12. menessä jotta tuotteet ehtivät jouluksi kotiin!

Halkomaketju Oregon 3/8'' 1.5mm 1637dl 73RD Ripcut rulla

Tuote on loppuunmyyty.
716.10 € /kpl
Tilaa saatavuusilmoitus
Erämaksulaskuri

Halkomaketju Oregon RipCut on suunniteltu erityisesti moottorisahoille, tarjoten tasaista leikkausta erinomaisella tehokkuudella.

RipCutin tarkat halkaisusukset luovat sileän pinnan joka kerta halkaistaessa puusyiden suuntaisesti. Oregon ei suosittele RipCutin käyttöä käsin sahaamiseen, mutta se soveltuu täydellisesti sahalaitoksiin ja sahausjigekkeihin.

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Oregon
  • Tuotenumero: HYM-1000482589
  • GTIN-koodi: 5400182027614
  • Valmistusmaa: Yhdysvallat
 
Jäikö vielä kysyttävää?

Estradi on sinun, voit kysyä tuotteesta mitä vain! Kysymyksiin vastaavat tuotteiden parhaat asiantuntijat - valmistajat sekä tuotetta ostaneet asiakkaat.

Kysy tuotteesta
Arvostelut

Anna äänesi kuulua! Kirjoittamalla rehellisen tuotearvostelun, autat muita asiakkaita tuotteen valinnassa ja ostopäätöksessä. Tuotearvostelun antaneiden kesken arvotaan kuukausittain palkinto. Lue lisää tuotearvostelujen antamisesta.

Arvostele tuote
TILAA UUTISKIRJE JA SAAT 10 € ALENNUSKOODIN

Alennuskoodi on voimassa yli 100 € tilauksille. Jatkossa saat ajankohtaiset kampanjat ja erikoistarjoukset suoraan sähköpostiisi.
Saman saat kalliimmalla muualta.

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.