Keraaminen liesi, Electrolux LKR6000CNW, 59.6cm, valkoinen
  1. Lattialieden asennus
    Lattialieden asennus
    Lattialieden asennus
    Asennuspaikka
    Helsingin seutu (päärautatieasema +50km)
    Tammisaaren seutu (Raatihuoneen tori +30km)
    Salon seutu (Salon tori +30km)
    Turun seutu (kauppatori +30km)
    Uudenkaupungin seutu (Uudenkaupungin tori +30km)
    Rauman seutu (kauppatori +30km)
    Porin seutu (kauppatori +30km)
    Hämeenlinnan seutu (Raatihuone +30km)
    Tampereen seutu (keskustori +30km)
    Kotkan seutu (kauppatori +30km)
    Oulun seutu (keskustan suuralue +30km)
    Laitteiden toimitus
    En tarvitse sisäänkantoa, huolehdin itse laitteen valmiiksi kohdehuoneeseen
    Haluan tilata sisäänkantopalvelun, jossa asentaja tuo lattialieden mukanaan asennuspäivänä
    Vanhan lattialieden poisvienti
    Vanhan lattialieden poisvienti
  2. Postin sisäänkanto kodinkoneet, 51-85 kg
    Postin sisäänkanto kodinkoneet, 51-85 kg
    Vanhan vastaavan kodinkoneen poisvienti kierrätykseen
Syötä toimitusosoitteen postinumero
-28%
VAIN TÄNÄÄN
kpl
Rahtilaskuri
kpl
Ladataan...
Tilaatko muita tuotteita samalla? Kokonaisrahdin tarkistat helposti ostoskorissa.
Erämaksulaskuri
Kampanja sulkeutuu pian – Viimeinen päivä!
Tarjous voimassa 13.05.2026 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
  • Toimitusaika:
    n. 5-10 arkipäivää
  • Toimitustapa: Toimitustapa
  • Rahti lasketaan postinumeron ja määrän perusteella: Rahtilaskuri
Electrolux HighLight -liesitaso 60 cm
  • Nuppi neljälle portaattomasti säädettävälle alueelle
  • Liesitason ohjaus nupilla
  • Viileä ja lapsiturvallinen uuninluukku
Lasiovi ja paneelit ovat kokonaan irrotettavissa, joten puhdistus on helppoa.
Lapsilukko on mekaaninen oven lukko, joka on helppo irrottaa ja suojaa lapsia palovammilta.
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Electrolux
  • Tuotenumero: ELX947941447
  • Korkeus: 850 mm
  • Syvyys: 600 mm
  • Leveys: 596 mm
  • Tilavuus: 77 litraa
  • Jännite: 230V