Keraaminen liesi Electroluxin LKR5000N0W, 50cm, valkoinen
  1. Lattialieden asennus
    Lattialieden asennus
    Lattialieden asennus
    Asennuspaikka
    Helsingin seutu (päärautatieasema +50km)
    Tammisaaren seutu (Raatihuoneen tori +30km)
    Salon seutu (Salon tori +30km)
    Turun seutu (kauppatori +30km)
    Uudenkaupungin seutu (Uudenkaupungin tori +30km)
    Rauman seutu (kauppatori +30km)
    Porin seutu (kauppatori +30km)
    Hämeenlinnan seutu (Raatihuone +30km)
    Tampereen seutu (keskustori +30km)
    Kotkan seutu (kauppatori +30km)
    Oulun seutu (keskustan suuralue +30km)
    Laitteiden toimitus
    En tarvitse sisäänkantoa, huolehdin itse laitteen valmiiksi kohdehuoneeseen
    Haluan tilata sisäänkantopalvelun, jossa asentaja tuo lattialieden mukanaan asennuspäivänä
    Vanhan lattialieden poisvienti
    Vanhan lattialieden poisvienti
  2. Postin sisäänkanto kodinkoneet, 0-50 kg
    Postin sisäänkanto kodinkoneet, 0-50 kg
    Vanhan vastaavan kodinkoneen poisvienti kierrätykseen
Tuote on loppuunmyyty.
Syötä toimitusosoitteen postinumero
Tilaa saatavuusilmoitus
Rahtilaskuri
kpl
Ladataan...
Tilaatko muita tuotteita samalla? Kokonaisrahdin tarkistat helposti ostoskorissa.
Erämaksulaskuri
Electrolux - LKR5000N0W
  • Nuppi neljälle portaattomasti säädettävälle alueelle
  • Liesitason ohjaus nupilla
  • Viileä ja lapsiturvallinen uuninluukku
  • Helppo puhdistaa uunin lasi
  • Uunin tuuletus sijaitsee liesitason takana
HUOMIO! Tämä liesi toimitetaan ilman johtoa!
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Electrolux
  • Tuotenumero: ELX943005271
  • Korkeus: 858 mm
  • Syvyys: 600 mm
  • Leveys: 500 mm
  • Tilavuus: 60 litraa
  • Jännite: 230V