Leivänpaahdin Wilfa Brunch TOL-1400S, 1400W, neljälle leivälle
5 vuoden takuu
-17%
VAIN TÄNÄÄN
kpl
Kampanja sulkeutuu pian – Viimeinen päivä!
Tarjous voimassa 13.05.2026 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
  • Toimitusaika:
    n. 2-5 arkipäivää
  • Toimitustapa: Toimitustapa
  • Rahti: Ilmainen toimitus!
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Wilfa
  • Tuotenumero: WILFA602709
  • Korkeus: 225 mm
  • Syvyys: 318 mm
  • Leveys: 224 mm
  • Teho: 1400 W