Tarjous voimassa 08.12.2025 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
30 päivän alin hinta: 899.00 €
-
Toimitusaika:n. 5-10 arkipäivää
-
Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla.
- Rahti: 9.9 € Useamman tuotteen yhteisrahdin saat selville lisäämällä haluamasi tuotteet ostoskoriin.
Jatkettava etupaneeli ruostumatonta terästä - 3 nopeutta - 2 halogeenilamppua (2x20W) - 2 alumiinista rasvasuodatinta - Ilmanpoistoaukko Ø 150 mm
Smeg-puhaltimille on ominaista laadukas muotoilu ja optimaalinen materiaalivalinnat, ja ne heijastavat ympäröivän keittiöympäristön eleganssia ja tyyliä. Rakennusvaiheessa keskittyminen yksityiskohtiin yhdistetään tekniseen tutkimukseen, jotta Smegin tuulettimet saadaan erittäin hiljaiseksi ja taataan korkea poistokapasiteetti. Toinen suuri etu laadukkaan, harkitun suunnittelun lisäksi on se, että puhallin voidaan täydentää hiilisuodattimella. Hiilisuodattimella voidaan asentaa keittiöön ilman ilmanvaihtoa, ilma puhdistuu hajuista jo keittiössä.
Lisävarusteet Hiilisuodatin: Jos ostat hiilisuodattimen, tämä on hyvä vaihtoehto, kun poistoilmakanavaa ei ole. Ilma puhdistetaan rasva- ja hiilisuodattimien avulla sekä rasvasta että hajusta ennen kuin ilma palautetaan takaisin keittiöön. Jotta hiilisuodattimen tuuletin toimisi optimaalisesti, hiilisuodattimet tulee vaihtaa säännöllisin väliajoin.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Smeg
- Tuotenumero: VVEX-45564
- Leveys: 600 mm
- Jännite: 230V
- Valmistajan tuotekoodi: KSET600XE
- GTIN-koodi: 8017709205362
- Valmistusmaa: Italia
- Tuotteen paino (kg): 7,6
- Energialuokka: C
- Pakkauksen leveys (mm): 634,00
- Pakkauksen korkeus (mm): 320,00
- Pakkauksen syvyys (mm): 353,00
- Rahtipaino (kg): 10,60