- Sähkö
-
- Sähkölämmittimet
- Sähköinen lattialämmitys
- Termostaatit
- Sähkökalusteet
- Asennuskalustesarjat
- Pistorasiat
- > Upotettavat pistorasiat
- Maadoitetut pistorasiat
- Maadoittamattomat pistorasiat
- Voimapistorasiat
- Vikavirtapistorasiat
- Valaisinpistorasiat
- USB-pistorasiat
- Haaroituspistorasiat
- Keittiön pistorasiat
- Pintapistorasiat
- Ulkopistorasiat
- Antennirasiat
- Puhelinpistorasiat
- Ajastimet pistorasiaan
- Kytkimet
- Sähkökalusteiden kehykset
- Himmentimet
- Sähkörasiat
- Liiketunnistimet
- Hämäräkytkimet
- Moottorisäätimet
- Ajastimet
- Pistotulpat
- AV-laitteet
- Sähkökeskukset
- Sähköjohdot ja kaapelit
- Sähköasennustarvikkeet
- Kodin turvallisuus
- Aurinkosähkö

Pistorasia 2-osainen IP44 UPJ 2X antrasiitti Exxact
Saatavilla myös asennus! Klikkaa tähtiä päästäksesi arvosteluihinTutustu Schneider Electric tuotteisiin myös Vantaan Tammiston Palvelumyymälässä
Katso sijainti ja aukioloajat >-
Toimitusaika:n. 2-5 arkipäivää.
-
Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla.
- Toimituskulut tälle tuotteelle:
-kun tilaus yhteensä alle 200 €: Rahti 9 €
-kun tilaus yhteensä yli 200 €: Rahti 0 €
Kannellinen 2S/16A/IP44 UPJ 2X pistorasia jousiliittimillä. Tuote sisältää 1-osaisen tiivistyspaketin. Pistorasia IP44 c/c 60 mm uppokojerasia-asennuksiin tai IP44-pintakojerasiaan.
Exxact-sähkökalustesarja on teknisesti edistyksellinen ja tyylikäs tuotevalikoima sähkö-ja sisustustarpeisiin. Tuotteet on suunniteltu nykyaikaisten asuntojen vaatimuksia silmälläpitäen. Markkinoiden monipuolisin sähkökalustesarja tuo uudenlaista vapautta sähkösuunnitteluun. Exxact-ratkaisut tekevät sähköasennuksesta innovatiivisen ja kauniin osan kodin sisustusta. Sähkökalusteita on nyt entistä helpompi käyttää sisustuselementteinä, koska voit muokata Exxact-kytkimet täsmälleen kotisi sisustukseen sopiviksi.
Exxact-sähkökalustesarja on teknisesti edistyksellinen ja tyylikäs tuotevalikoima sähkö-ja sisustustarpeisiin. Tuotteet on suunniteltu nykyaikaisten asuntojen vaatimuksia silmälläpitäen. Markkinoiden monipuolisin sähkökalustesarja tuo uudenlaista vapautta sähkösuunnitteluun. Exxact-ratkaisut tekevät sähköasennuksesta innovatiivisen ja kauniin osan kodin sisustusta. Sähkökalusteita on nyt entistä helpompi käyttää sisustuselementteinä, koska voit muokata Exxact-kytkimet täsmälleen kotisi sisustukseen sopiviksi.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Schneider Electric
- Sähkötuotesarja: Exxact
- Tuotenumero: S-2530032
- Korkeus: 100 mm
- Ulkonema: 25 mm
- Leveys: 82 mm
- Jännite: 250V
- Kotelointiluokka: IP44 Info
- Materiaali: Polykarbonaatti
- Väri: Harmaa
- GTIN: 3606480554216
- Maadoitettu: Kyllä
- Nimellisvirta (A): 16
- Tuotetyyppi/malli: 2-osainen pistorasia
- Pistorasian napojen määrittely: 2P + E
- Silmukkaliittimien määrä: 2
- Tekninen nimi: 2S/16A/IP44 UPJ 2X
- Saranakannella: Kyllä
- Laitteiston lisätiedot: Kynsiliittimet lisäkiinnitykselle, Tiivistyssarja IP44 uppoasennukselle
- Tuotesertifiointi: FIMKO, NEMKO, SEMKO
- Standardit: SS 4280834, IEC 60884-1, DIN VDE 0620-1, SFS 5610:2004
- Pistorasian asennustapa: Puoliupotettu
- Kytkentätapa: Jousiliittimet
- Asennusaukon syvyys (mm): 22
- Pakkauksen leveys (mm): 82,00
- Pakkauksen korkeus (mm): 100,00
- Pakkauksen syvyys (mm): 45,00
- Rahtipaino (kg): 1,00
Tuote on yhteensopiva Exxact-tuotesarjan kanssa.
- Tuote on saanut keskimäärin 4.8 tähteä. Arvosteluja: 4.
- Asiakkaiden kysymyksiä ja kommentteja:
- 20.11.2019 Nopea palvelu! Nopea ja ystävällinen palvelu vaikka omasta virheestä henkilökunnsn piti jumpata tilausta. Juhis
- 11.12.2017
- 16.11.2017 Käyttöönotto ja käyttö sujuneet hyvin. Olen tyytyväinen tuotteeseen, joka on toimiva ja tyylikäs. Laajasalolainen
- 12.10.2017 Kaunis ja siro, kiva satiininen pinta. Sopii hyvin tummanharmaalle senälle. Kaipaamaan jäin samanväristä jakorasian kantta, ei löytynyt valikoimistanne. Uudisrakentaja