Pihakauden suurenmoiset tarjoukset ovat täällä! Tarjoukset voimassa enää:
-37%
ENÄÄ 3 PÄIVÄÄ

Pyöreä ruokailuryhmä Venture Home, Ø110cm beige Lycke-pöytä + 4 valkoista Agnes-tuolia, bouclé

Tuote on loppuunmyyty.
-37%
ENÄÄ 3 PÄIVÄÄ
999.90 € 625.70 € /kpl
Tilaa saatavuusilmoitus
Erämaksulaskuri

Luo tyylikäs ja kutsuva ruokailutila Lycke-pöydästä ja Agnes-tuoleista koostuvalla ruokailuryhmällä. Tämä kokonaisuus yhdistää modernin eleganssin ja korkean käyttömukavuuden – täydellinen lisä kotiisi.

Lycke-pöytä on kaunis katseenvangitsija pehmeän beigen sävyssään ja kestävässä MDF-rakenteessa. Ø 110 cm halkaisija tarjoaa runsaasti tilaa aterioille ja yhdessäololle, ja harmoninen muotoilu tuo ruokailutilaan rauhallisen, elegantin tunnelman. Kestävä, helppohoitoinen pinta säilyy pitkään kauniina ja toimivana.

Mukana tulevat neljä Agnes-tuolia täydentävät pöytää täydellisesti. Tuolit on verhoiltu pehmeällä valkoisella bouclé-kankaalla, joka tarjoaa ylellisen ja miellyttävän istuinmukavuuden. Bouclén elävä tekstuuri ja pehmeys kutsuvat viihtymään pitkien illallisten ja keskustelujen ajan. Tuolien valkoinen väri muodostaa kauniin kontrastin beigen pöydän kanssa ja luo ruokailutilaan modernin, viimeistellyn ilmeen.

Lycke-ruokailuryhmä Agnes-tuoleilla on erinomainen valinta, kun haluat elegantin ja käytännöllisen ruokailuympäristön. Ajattoman muotoilun ja korkean mukavuuden yhdistelmä tekee jokaisesta ateriasta nautinnon.

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Venture Home
  • Tuotenumero: VENTGR24381
  • Materiaalit: Tekstiili, MDF
  • Henkilömäärä: 4 hlöä
  • Värit: Beige, Valkoinen
  • Valmistusmaa: Kiina
  • Pöydän korkeus (cm): 75
  • Pöydän halkaisija (cm): 110
  • Tuolin korkeus (cm): 77
  • Tuolin leveys (cm): 47
  • Tuolin syvyys (cm): 47
  • Materiaalin tarkenne: Pöytälevy MDF:ää, tuoleissa bouclé-verhoilu
  • Toimituspakkausten määrä: 5
  • Hoito-ohjeet: Maalatut tai lakatut MDF-tasot ovat alttiita naarmuille ja vaurioille, joten käsittele pintaa varoen. Ammoniakkia sisältävät pesuaineet eivät sovi maalatuille pinnoille, ja sekä asetoni, tinneri että denaturoitu sprii (T-spirit) voivat liuottaa maalin. Virvoitusjuomat, punaviini ja kahvi sisältävät väriaineita, joille valkoinen maali on erityisen herkkä. Päivittäisessä puhdistuksessa käytä pehmeää, kuivaa, mieluiten mikrokuituliinaa. Tahrojen poistoon suosittelemme pehmeää liinaa ja saippuavettä. Pyyhi pinta kuivaksi heti käsittelyn jälkeen, ja pyyhi kaikki läikkynyt neste välittömästi.
  • Pakkauksen leveys (mm): 1 160,00
  • Pakkauksen korkeus (mm): 125,00
  • Pakkauksen syvyys (mm): 1 160,00
  • Rahtipaino (kg): 58,20
 
Jäikö vielä kysyttävää?

Estradi on sinun, voit kysyä tuotteesta mitä vain! Kysymyksiin vastaavat tuotteiden parhaat asiantuntijat - valmistajat sekä tuotetta ostaneet asiakkaat.

Arvostelut

Anna äänesi kuulua! Kirjoittamalla rehellisen tuotearvostelun, autat muita asiakkaita tuotteen valinnassa ja ostopäätöksessä. Tuotearvostelun antaneiden kesken arvotaan kuukausittain palkinto. Lue lisää tuotearvostelujen antamisesta.

TILAA UUTISKIRJE JA SAAT 10 € ALENNUSKOODIN

Alennuskoodi on voimassa yli 100 € tilauksille. Jatkossa saat ajankohtaiset kampanjat ja erikoistarjoukset suoraan sähköpostiisi.
Saman saat kalliimmalla muualta.

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.