Riippuvalaisin Linento Lighting BRZ-340028, ø40cm, E27, max. 40W, IP20, bambu
-40%
VAIN TÄNÄÄN
kpl
Kampanja sulkeutuu pian – Viimeinen päivä!
Tarjous voimassa 13.05.2026 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
  • Toimitusaika:
    n. 2-4 viikkoa
  • Toimitustapa: Toimitustapa
  • Rahti: Ilmainen toimitus!
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Linento Lighting
  • Tuotenumero: LINE751ARL1110
  • Halkaisija: 400 mm
  • Jännite: 240V