Osta nyt, maksa vasta 4 kk kuluttua! Kesävaraston tyhjennys voimassa enää:

Schneider Electric sivu 3/20

954 tuotetta
  1. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Peitelevy Schneider Electric Renova, 2kpl päätykehyksiä, eri värejä
    Schneider Electric
    Peitelevy Schneider Electric Renova, 2kpl päätykehyksiä, eri värejä
    -42%
    15 € alk. 8.70 €
  2. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Kaksoispistorasian kehys Schneider Electric Renova
    Schneider Electric
    Kaksoispistorasian kehys Schneider Electric Renova
    -46%
    9.95 € alk. 5.77 €
  3. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Umpikeskiölevy Schneider Electric ELKO One
    Schneider Electric
    Umpikeskiölevy Schneider Electric ELKO One
    -46%
    7.20 € alk. 3.90 €
  4. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Europistorasia Schneider Electric ELKO One, 3-osainen, 2.5A, IP21, UKR, uppoasennus, keskiölevyllä, ruuviliitos
    Schneider Electric
    Europistorasia Schneider Electric ELKO One, 3-osainen, 2.5A, IP21, UKR, uppoasennus, keskiölevyllä, ruuviliitos
    -45%
    15.50 € alk. 8.90 €
  5. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Peitelevy moduuli Schneider Electric ExxactPrimo, 4-osainen
    Schneider Electric
    Peitelevy moduuli Schneider Electric ExxactPrimo, 4-osainen
    -55%
    20.60 € alk. 12.50 €
  6. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Pistorasia Schneider Electric ELKO One, 2-osainen, 16A, IP21, UKJ, uppoasennus, keskiölevyllä, jousiliitos
    Schneider Electric
    Pistorasia Schneider Electric ELKO One, 2-osainen, 16A, IP21, UKJ, uppoasennus, keskiölevyllä, jousiliitos
    -41%
    11.60 € alk. 6.90 €
  7. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    6/1-kytkin Schneider Electric ELKO One, 16A, IP21, UKR, uppoasennus, keskiölevyllä, ruuviliitos
    Schneider Electric
    6/1-kytkin Schneider Electric ELKO One, 16A, IP21, UKR, uppoasennus, keskiölevyllä, ruuviliitos
    -50%
    11.27 € alk. 5.60 €
  8. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Keskikehys Schneider Electric Renova
    Schneider Electric
    Keskikehys Schneider Electric Renova
    -51%
    9.95 € alk. 4.90 €
  9. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Datarasia Schneider Electric ELKO One, Actassi/Keystone, suora, uppoasennus, keskiölevyllä
    Schneider Electric
    Datarasia Schneider Electric ELKO One, Actassi/Keystone, suora, uppoasennus, keskiölevyllä
    -54%
    18.50 € alk. 9.60 €
  10. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Pintakehys Schneider Electric ELKO One, 2-pintakojerasia, matala
    Schneider Electric
    Pintakehys Schneider Electric ELKO One, 2-pintakojerasia, matala
    -53%
    12.90 € alk. 6.53 €
  11. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Peitelevy Schneider Electric ELKO One, 2-osainen 2-pistorasialle, 2x soikea aukko
    Schneider Electric
    Peitelevy Schneider Electric ELKO One, 2-osainen 2-pistorasialle, 2x soikea aukko
    -51%
    6.20 € alk. 3.50 €
  12. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Pistorasia Schneider Electric ELKO One, 2-osainen, 16A, IP21, UPJ, uppoasennus, peitelevyllä, jousiliitos
    Schneider Electric
    Pistorasia Schneider Electric ELKO One, 2-osainen, 16A, IP21, UPJ, uppoasennus, peitelevyllä, jousiliitos
    -41%
    11.60 € alk. 6.90 €
  13. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Keskiölevysovite Schneider Electric ELKO One
    Schneider Electric
    Keskiölevysovite Schneider Electric ELKO One
    -42%
    2.60 € alk. 1.50 €
  14. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Peitelevy Schneider Electric ELKO One, 3-osainen 2-pistorasialle, 3x soikea aukko
    Schneider Electric
    Peitelevy Schneider Electric ELKO One, 3-osainen 2-pistorasialle, 3x soikea aukko
    -46%
    7.80 € alk. 4.40 €
  15. ENÄÄ 5 PÄIVÄÄ
    Peitelevy Schneider Electric ELKO One, 2-osainen, 2x pyöreä aukko
    Schneider Electric
    Peitelevy Schneider Electric ELKO One, 2-osainen, 2x pyöreä aukko
    -45%
    4.40 € alk. 2.50 €
TILAA UUTISKIRJE JA SAAT 10 € ALENNUSKOODIN

Alennuskoodi on voimassa yli 100 € tilauksille. Jatkossa saat ajankohtaiset kampanjat ja erikoistarjoukset suoraan sähköpostiisi.
Saman saat kalliimmalla muualta.

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.