-
Toimitusaika:n. 5-10 arkipäivää
-
Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla.
- Rahti: 9.99 € Useamman tuotteen yhteisrahdin saat selville lisäämällä haluamasi tuotteet ostoskoriin.
Solo HF Pro on altaan alle asennettava vedenpuhdistusjärjestelmä, joka tarjoaa tehokkaan antibakteerisen suojan ja parannetun puhdistustehon. Suodatin hyödyntää Aqualen™-ioninvaihtokuitua, joka poistaa raskasmetallit kokonaan ja sitoo haitalliset epäpuhtaudet pysyvästi. Lisäksi käytetään ontelokuituteknologiaa, joka muodostaa erittäin tehokkaan antibakteerisen esteen aina 0,1 mikronin kokoisiin hiukkasiin saakka.
Suodatinmateriaalit on suunniteltu eri huokoisuusasteille, jotta ne soveltuvat kaiken tasoiseen veden saastumiseen. Kestävä hiililohko pidentää vaihtopatruunan käyttöikää heikentämättä vedenpuhdistuksen laatua. Kaikki järjestelmässä käytetyt materiaalit täyttävät kansainväliset food grade -turvallisuusstandardit.
Solo HF Pro -järjestelmä poistaa tehokkaasti bakteerit, aktiivikloorin, raskasmetallit, orgaaniset yhdisteet, torjunta-aineet, nitraatit, nitriitit sekä arseenin. Auto Lock -mekanismin ansiosta suodatinpatruunan vaihto on nopeaa, puhdasta ja turvallista. Suositeltu suodatusnopeus on 1,5 l/min, ja suodattimen kapasiteetti on 3000 litraa. Hana ei sisälly toimitukseen.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Aquaphor
- Tuotenumero: AQUAP525535
- Korkeus: 341 mm
- Halkaisija: 90 mm
- Valmistajan tuotekoodi: 525535
- GTIN-koodi: 4744131012414
- Valmistusmaa: Viro
- Takuuaika: 2 vuotta
- Suositeltu suodatusnopeus: 1,5 l/min
- Halkaisija × Korkeus: 90 × 341 mm
- Kapasiteetti: 3000 l
- Auto Lock
- Hiililohko + Aqualen™
- Aquaphor -suodattimissa käytetyt materiaalit täyttävät kansainväliset Food Grade -turvallisuusstandardit
- Pakkauksen leveys (mm): 85,00
- Pakkauksen korkeus (mm): 300,00
- Pakkauksen syvyys (mm): 85,00
- Rahtipaino (kg): 0,70