Lattialiesi Electrolux LKS6000N0W 60cm valkoinen
  1. Lattialieden asennus
    Lattialieden asennus
    Lattialieden asennus
    Asennuspaikka
    Helsingin seutu (päärautatieasema +50km)
    Tammisaaren seutu (Raatihuoneen tori +30km)
    Salon seutu (Salon tori +30km)
    Turun seutu (kauppatori +30km)
    Uudenkaupungin seutu (Uudenkaupungin tori +30km)
    Rauman seutu (kauppatori +30km)
    Porin seutu (kauppatori +30km)
    Hämeenlinnan seutu (Raatihuone +30km)
    Tampereen seutu (keskustori +30km)
    Kotkan seutu (kauppatori +30km)
    Oulun seutu (keskustan suuralue +30km)
    Laitteiden toimitus
    En tarvitse sisäänkantoa, huolehdin itse laitteen valmiiksi kohdehuoneeseen
    Haluan tilata sisäänkantopalvelun, jossa asentaja tuo lattialieden mukanaan asennuspäivänä
    Vanhan lattialieden poisvienti
    Vanhan lattialieden poisvienti
  2. Postin sisäänkanto kodinkoneet, 51-85 kg
    Postin sisäänkanto kodinkoneet, 51-85 kg
    Vanhan vastaavan kodinkoneen poisvienti kierrätykseen
Tuote on loppuunmyyty.
Syötä toimitusosoitteen postinumero
-50%
Tilaa saatavuusilmoitus
Rahtilaskuri
kpl
Ladataan...
Tilaatko muita tuotteita samalla? Kokonaisrahdin tarkistat helposti ostoskorissa.
Erämaksulaskuri
Sopii sinun tarpeisiisi
Luukun lukituksella turvallisuutta lapsille
Tämä mekaaninen luukun lukitus suojaa lapsesi palovammoilta.
Uunin lasi, joka on helppo puhdistaa
Lisää tilaa ruoanlaittovälineille säilytyslaatikolla
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Electrolux
  • Tuotenumero: ELX943005278
  • Korkeus: 897 mm
  • Syvyys: 600 mm
  • Leveys: 599 mm
  • Tilavuus: 60 litraa
  • Jännite: 230V