Linjalaser Bosch Professional GLL 12V-100-33 CG 12V 2,0 Ah akulla + L-Boxx
+LISÄETU
VAIN TÄNÄÄN
kpl
Erämaksulaskuri
Kampanja sulkeutuu pian – Viimeinen päivä!
Tarjous voimassa 13.05.2026 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
  • Toimitusaika:
    n. 5-10 arkipäivää
  • Toimitustapa: Toimitustapa
  • Rahti: Ilmainen toimitus!
Kaksi virtalähdevaihtoehtoa, 12V Li-Ion -akku ja AA-alkaliparistot, takaavat keskeytyksettömän työskentelyn.
Toimitukseen sisältyy 1 x 2,0 Ah:n Li-Ion -akku, pikalatauslaite GAL 12V-40 Professional, kattopidike DK20, yleispidike LB10, laserkohdetaulu ja tasku. Toimitetaan L-Boxx -laukussa.
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Bosch Power Tools
  • Tuotesarjat: AmpShare 18V, Professional
  • Tuotenumero: BOSCH0601065401
  • Korkeus: 140 mm
  • Syvyys: 440 mm
  • Leveys: 360 mm
  • Jännite: 12V
  • Valmistajan tuotekoodi: 0601065401
  • GTIN-koodi: 4053423303292
  • Valmistusmaa: Kiina
  • Takuuaika: 1 vuosi, rekisteröimällä 3 vuotta
  • Tuotteen paino (kg): 1,142
  • Käyttövoima: Akku, Paristo
  • Sisältää akun: Kyllä, 1 kpl
  • Akun tyyppi: Li-ion
  • Sisältää laturin: Kyllä
  • Toimitussisältö: Toimitukseen sisältyy 1 x 2,0 Ah:n Li-Ion -akku, pikalatauslaite GAL 12V-40 Professional, kattopidike DK20, yleispidike LB10, laserkohdetaulu ja tasku. Toimitetaan L-Boxx -laukussa.
  • Laserdiodi 500 – 540 nm, < 10 mW
  • Käyttölämpötila -10 – 40 °C
  • Varastointilämpötila -20 – 70 °C
  • Laserluokka 2
  • Kantama maks. 30 m
  • Kantama vastaanottimella maks. 100 m
  • Vaaitustarkkuus ± 0,3 mm/mᵃ
  • Itsevaaitusalue ± 4°
  • Vaaitusaika 4 s
  • Suojausluokka IP 65
  • Virtalähde 12 V:n litiumioniakku tai 4 x 1,5 V LR6 (AA) paristot
  • Käyttöaika, maks. 6 h (Li-ion) ja 4 h (4 x AA) 3-linjakäytössä
  • Jalustan kierre 1/4", 5/8"
  • Paino n. 0,96 kg
  • Mitat (p x l x k) 162 x 89 x 139 mm